Csatlakozz a csapatunkhoz

Sales Manager

Jó a beszélőkéd és könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel? Szeretsz kapcsolatot teremteni és nem ijedsz meg egy személyes prezentáció megtartásától sem? Téged keresünk, ha naponta pár órát ránk tudsz szánni az idődből!

  • Jelentkezz hozzánk, ha…

    • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
    • Írásban és szóban is meggyőzően fejezed ki magad
    • Munkádra igényes vagy és nem okoz gondot az adminisztratív feladatok ellátása sem
    • Könnyen oldasz meg felmerülő problémákat
    • Ügyfélközpontúan gondolkodsz
    • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
    • Szereztél már korábban tapasztalatot értékesítési területen
  • Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

    • Potenciális ügyfelek megkeresése, szolgáltatásaink ismertetése
    • Adatbázisépítés a megkeresésekhez
    • Értékesítési stratégia kidolgozása, támogatása
    • Ajánlatadás előkészítése
  • Amit ajánlunk:

    • Heti 20 óra munkavégzés, rugalmas munkaidővel
    • Versenyképes fizetés
    • Sikeres üzletkötés esetén jutalék biztosítása
    • Belvárosi, jól felszerelt iroda
    • Home office lehetőség

Kéred a sütit vagy inkább tartsuk meg magunknak?

Ismerd meg az adatkezelési szabályzatunkat!